vesti24.mk

Tag : живее

ЗАБАВА

(ВИДЕО) СЛАВНАТА ФЕРХУНДЕ ЖИВЕЕ ВО ЛУКСУЗ: ОВА Е НЕЈЗИНИОТ ДОМ ОД 200 КВАДРАТИ НА БРЕГОТ НА БОСФОР

Ferad Aruc
Убавата труска актерка Дениз Чакир (34), која славата ја стекна со улогата на Ферхунде, лошата снаа на семејството Текин во серијата „Кога лисјата паѓаат“ ,...