vesti24.mk

Tag : живо

ВЕСТИ

ВО ЖИВО: Започна протестот за осудените во случајот „Монструм“

admin
Започна протестот кој што беше најавен за денеска за случајот „Монструм“. Насобраните граѓани ќе се движат од паркот во општина Чаир до судот па ќе...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Градоначалник „ограбен“ додека давал изјава во живо на телевизија!

admin
Градоначалникот на градот Вентимиља, северозападна Италија, близу границата со Франција, беше „ограбен“ во директен пренос на телевизија. На видеото, коешто веднаш стана хит на интернет,...