vesti24.mk

Tag : жолчки

ЗАБАВА

Што да направите со вишокот белки и жолчки од јајца? Еве неколку идеи

admin
Кулинарските авантури, особено ако печете колачи, честопати ќе ве остават со неколку белки или жолчки вишок. Но, пред да се упатите кон кантата за ѓубре,...