vesti24.mk

Tag : заборавеност

ЗАБАВА

Оваа карактерна особина сигурно ве нервира: Верувале или не таа е показател дека сте интелигентни!

admin
Во секојдневни ситуации, луѓето постојано се жалат дека често забораваат, што може да биде доста фрустрирачко. Иако се третира како лоша особина, заборавањето е всушност...