vesti24.mk

Tag : заведува во најсекси костим за капење

ЗАБАВА

(ФОТО) Тело-ремек дело: Згодната Србинка заведува во најсекси костим за капење кој го имате видено

Ferad Aruc
Српската манекенка Софија Милошевиќ пред неколку дена уживаше на плажата во Мајами. Ја славеше љубовта со момчето Адем. Ниту таму не најде мир од папараците....