vesti24.mk

Tag : загинат возач

ВЕСТИ

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА- едно лице загина во сообраќајна несреќа

admin
Денес околу 11 часот на магистралниот пат Струмица – Ново Село, пред влезот во селото Босилово се случи тешка сообраќајна несреќа во која загина возач на...