vesti24.mk

Tag : загинат полицаец

ВЕСТИ

ОЈО Гостивар работи на расчистување на сообраќајката во која загина полицаец

admin
Дежурен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар синоќа изврши увид на местото на сообраќајна незгода на автопатот А2 Тетово-Гостивар на околу 500 метри по...