vesti24.mk

Tag : загина возач

ВЕСТИ

Младо момче од Прилеп загина во тешка сообраќајка, повредени уште две лица

admin
Дваесет и седумгодишниот Б.К. од Прилеп, загинал ноќеска, на регионалниот пат Прилеп – село Ропотово, откако возилото „пежо 307“ со прилепски регистарски ознаки, кое го...