vesti24.mk

Tag : задавена

ЗАБАВА

Убавата стјуардеса пронајдена мртва во луксузен хотел- пред да и го откријат телото вработените откриле нешто вознемирувачко (ФОТО)

admin
Руската стјуардеса Албина Мукаметзјанова (23) е пронајдена мртва во хотелска соба, пренесуваат руските медиуми. Нејзиниот леш е пронајден во када полна со вода во хотелска...