vesti24.mk

Tag : заев бомба

ВЕСТИ

Каракамишева-Јовановска: „Бомбата“ за Заев е само обелоденување на јавната тајна дека тој диригира со судството и обвинителството!

admin
Најновиот аудио запис и транскрипт што вчера беше објавен од страна на Антонио Милошоски е само обелоденување на јавната тајна што на сите ни е...