vesti24.mk

Tag : Закана

ВЕСТИ

Мајка го пријавила синот во полиција: Им се заканувал на родителите и сопругата

admin
Вчеравечер (10 декември) околу 22 часот и 10 минути, полициски службеници на СВР Тетово го лишиле од слобода Ф.И.(41) од Тетово, информира портпаролот на СВР...
Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Поглаварот на ИВЗ со закана до премиерот: Имам „бомба“ за Заев и ќе ја употребам ако не го исполни ветеното

admin
Поглаварот на Исламската верска заедница во Македонија, Сулејман Реџепи, во емисијата „Во Фокус“ на телевизијата Арт Ченл со новинарот Реан Саити, ги демантираше информациите кои...
МАКЕДОНИЈА

Професорот Апасиев му се закани на Заев со 5 години затвор

Ferad Aruc
Професорот на штипскиот универзитет Гоце Делчев и член на раководството на партијата Левица го предупредува премиерот Заев дека може да се соочи зо затворска казна...