vesti24.mk

Tag : замрзната личност

ЗАБАВА

Најмладата крионички замрзната личност сѐ уште чека науката да ја оживее (ВИДЕО)

admin
Нетфликс најави документарец за најмладата личност која била крионички замрзната. Се работи за двегодишното женско бебе Материн, познато и по прекарот Ејнц, коешто боледувало од...