vesti24.mk

Tag : Запад

ВЕСТИ

Западот му врти грб на Заев, неговата аматерска дипломатија ја остави Македонија без идентитет и јазиk

admin
Аматерската дипломатија на владата предводена од премиерот Зоран Заев, ја остава Македонија и Македонците без идентитет, јазик и историја. Премиерот Заев во моментов доживува дипломатски...
ВЕСТИ

Поранешен германски агент открива: Еве што го спречува Западот да ѝ објави војна на Русија

admin
Поранешен агент на германската разузнавачка служба тврди дека Европа одамна ќе ѝ објавела војна на Русија доколку Русите не поседувале нуклеарно оружје. „Западот одамна ќе...