vesti24.mk

Tag : запалено возило

ВЕСТИ

Детали: БМВ-то се запалило во возење на автопатот Скопје- Куманово, пожарот бил изгаснат од противпожарна служба (ВИДЕО)

admin
В.Д.(41) од Скопје вчера околу 16 часот во СВР Скопје пријавил дека околу 16 часот на автопатот Скопје- Куманово, во атар на скопското село Дељадровци,...