vesti24.mk

Tag : запалено куче

ВЕСТИ

Познат е сторителот кој го уби со вила и запали со бензин кучето во Стојаково- се бара најостра казна

admin
Монструозниот чин на кој сведоци беа жителите на селото Стојаково во Богданци, кога куче беше запалено со бензин е пријавен во полиција. Од Здружението за...