vesti24.mk

Tag : запалено

ЗАБАВА

Учествувал во улични трки , се спасил во последен момент од запаленото Ауди (ВИДЕО)

admin
Колку и да е брз и скап автомобилот, уличните трки се крајно опасни Од една страна, условите се неконтролирани, а под тоа мислиме не само...