vesti24.mk

Tag : запален автомобил

ВЕСТИ

ФОТО: Се запали автомобил во Аеродром

admin
Доцна вечерва се запали автомобил од марката „Рено Лагуна“ во Реонски центар Аеродром. Инцидентот го пријавиле жителите. Пожарникарите веднаш пристигнале на местото на настанат и...