vesti24.mk

Tag : заплена

ВЕСТИ

ФОТО: Полицијата заплени сто грама кокаин

admin
Сто грама кокаин и други предмети заплениле вчера полицајците во Кичево, при што привеле едно лице. -Во рамките на засилените активности на Министерството за внатрешни...
ВЕСТИ

Погледнете што заплени македонската царина минативе две недели

admin
Во текот на минатите две недели, царинските службеници открија повеќе обиди за криумчарење разна стока, при што привремено се задржани  девизи, цигари, употребуван алат, индустриска...
ЗАБАВА

Уживал да се фали со својот луксуз и си купил дворец, па му се удри од глава: Ќе се шокирате кога ќе видите што му заплени полицијата (ФОТО)

admin
Француската полиција со поддршка на Европол, во Бургундија во близина на Дижон, уапси бегалец од Украина кој што раскошно живеел во Франција. За осомничениот, кој...