vesti24.mk

Tag : заработил 42.000 евра

ЖИВОТ

Викенд кој долго ќе го памети: Прилепчанецот Владимир со 100 денари доби 42 000 евра (фото)

Ferad Aruc
Кој игра, тој има шасни да добие. Ова е мотото на Владимир Ристески од Прилеп, барем кога се работи за играњето во обложувалница. Изминатиов викенд,...