vesti24.mk

Tag : засилувања

СПОРТ

Реал Мадрид без ниту едно од 40 предложени засилувања во зимскиот трансфер рок

Ferad Aruc
На европскиот шампион Реал Мадрид му биле предложени 40 фудбалери во последните денови од јануарскиот трансфер период кој вчера беше затворен. Според „Марка“ меѓу понудените...