vesti24.mk

Tag : заспивање

ЗАБАВА

ВИДЕО: Снаодлив татко открива како го заспива бебето за помалку од една минута

admin
Како што знае секој родител, заспивањето на бебето може да биде многу тешка задача. Но, за овој татко, нема ништо поедноставно. Неговиот тримесечен син заспива...