vesti24.mk

Tag : застава 101

ЗАБАВА

Германците лудуваат по Застава 101- тие се трошат како алва само поради една единствена причина (ВИДЕО)

admin
Иако одамна не се произведуваат моделите на Застава 101, овие автомобили се многу популарни во Германија од страна на тамошните колекционери. Еден од нив е...