vesti24.mk

Tag : застој

ВЕСТИ

ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН СЕ УШТЕ БЛОКИРАН- еве колку време се чека попладнево за влез во Грција

admin
На граничниот премин Богородица за излез од државата се чека од 30 до 60 минути. На останатите граничните премини, од македонска страна, нема подолги задржувања...