vesti24.mk

Tag : затворат

ВЕСТИ

Д-р Пановски: Подобро да ги затворат плажите, во Охрид никој не носи маска освен келнерите

admin
Професорот на Медицинскиот факултет, Никола Пановски во изјава за ТВ Телма вели дека е подобро да се затворат плажите, бидејќи задолжителното носење маска не се...