vesti24.mk

Tag : затворање

ВЕСТИ

Се однесувал агресивно и се заканувал на инспекторите – затворен угостителски објект во гостиварско, приведен сопственикот

admin
На 09.03.2021 во 20.30 часот, полициски службеници од Полициската станица Гостивар, во содејство со Државниот пазарен инспекторат, извршиле контрола во угостителски објект во с.Неготино, гостиварско,...