vesti24.mk

Tag : затворена чајџилница

ВЕСТИ

Затворена чајџилница во Куманово, ќе биде поднесена кривична пријава

admin
На 06.03.2021 во 22.30 часот од полициски службеници од СВР Куманово е извршена контрола во чајџилница на ул.Карл Маркс во Куманово, сопственост на Ф.Б.(29) од...