vesti24.mk

Tag : затвореничка

ЗАБАВА

Преубава затвореничка ги излуди жените: Од една причина бараат веднаш да излезе, а поради тоа би можела да заработи богатство (ФОТО)

admin
Маршала Перкинс, 19 годишна девојка од Тексас е уапсена откако кај неа биле пронајдени два грама марихуана. Во полиција ја фотографирале, а нејзината фотографија брзо...