vesti24.mk

Tag : Затворил своето бебе во рерна

СВЕТ ЦРНА ХРОНИКА

(ВИДЕО) Го затворила своето бебе во рерна на 300 степени – Погледнете како изгледа детето денес

Ferad Aruc
Секој може да стане родител, но прашање е дали се способни сите за тоа. Оваа мајка дефинитивно никогаш не требала да раѓа. Мелиса Врајт своето...