vesti24.mk

Tag : заштита

ЗАБАВА

Како да се чувате себеси и другите од коронавирусот?

admin
Останете дома, тоа е моментално најважниот совет од медицинските лица таму каде што се шири вирусот Ковид 19. Што помалку меѓусебен контакт, помал е и...