vesti24.mk

Tag : заштити

ЗАБАВА

Ако мајката го јаде ова додека дои, може да го заштити бебето од алергии

admin
Најновото истражување заговара дека децата треба да бидат изложени на јаткасти плодови рано во животот. Истражувачи од Канада откриле дека децата имале пет пати помала...