vesti24.mk

Tag : збогатени со биткоин

БИЗНИС

Тие се Биткоин милионери: Вложиле малку пари, а денес живеат во невиден луксуз

Ferad Aruc
Биткоин грозницата го тресе целиот свет. Иако многумина мислат дека криптовалутите се една голема измама, факт е дека некои поединци убаво се збогатиле на тој...