vesti24.mk

Tag : Зведе Гранда

ЗАБАВА

Јелена Карлеуша остана без текст- нејзина двојничка се појави во шоуто!

Ferad Aruc
Во сабота не очекува уште едно итересно издание на на познатото шоу ,,Ѕвездите на Гранд”. Она што е посебно интересно и што привлече внимание на...