vesti24.mk

Tag : звездите на гранд

ЗАБАВА

Што прави жирито на „Ѕвездите на Гранд“ кога мислат дека камерите се изгасени (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Миломир Марич ги снимал членовите на жирито за време на паузата за реклами и одлучил да го објави видеото во емисијата Кирилица со што предизвика...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Жирито одби да го коментира настапот на Ивона од Куманово во „Ѕвездите на гранд“, а реченицата на Ана Бекута е повеќе од јасна!

Ferad Aruc
Жирито нејзиниот настап во вториот круг го опиша како „музичка бомба“ и решија да не коментираат понатаму. 21-годишната Ивона и пред неколку години учествуваше на...