vesti24.mk

Tag : зголемување гради

ЗАБАВА

Манекенка четири пати ги зголемила градите а сега сака да ги намали: Ме гледаат како бонбона (ВИДЕО+ФОТО)

admin
Германската манекенка и инфлуенсерка Ивон Бар потроши куп пари на естетски операција, а сега откри дека сака да ги намали градите, кои ги зголеми четири...