vesti24.mk

Tag : здебелени

ЗАБАВА

Една третина од Французите се здебелиле за време на мерките на изолација

admin
Една третина односно 35 отсто од Французите изјавија дека се здебелиле, во просек 3,2 килограми, а една петтина ја зголемиле телесната тежина за пет килограми,...