vesti24.mk

Tag : здолниште

ЗАБАВА

Повисока плата за пократко здолниште, но има уште една финта

admin
Руската компанија „Татпроф“, производител на алуминиум, започнала кампања во која вработените припаднички на понежниот пол можат да заработат 1,34 евра повеќе на редовната плата за...
ЗАБАВА

Идна мајка стана хит на социјалните мрежи поради “здолништето“ кое го облекла: Доцна сфатила дека прави голема грешка (ФОТО)

admin
Една обична објава на блогерка на Фејсбук, станала голем хит, откако сфатила дека не облекла здолниште, туку навлака за седиште. Лори Фарел на својот Фејсбук...
ЗАБАВА

ФОТО: Средношколец ги надмудри претпоставените во училиштето, па го насмеа цел регион

admin
Кодексот на пристојно облекување често знае да ги нервира луѓето за време на летните месеци. Среднишколец од Црна Гора се изнервирал бидејќи не му дозволиле...