vesti24.mk

Tag : Здравко Чолиќ

ЗАБАВА

Скопјанец стана хит на интернет: „Ја барам девојката што ми даде влажно марамче на концертот на Чолиќ“

admin
На интернет кружи интересна порака за помош од скопјанец, кој ја бара девојката која му дала марамче за време на концертот на Здравко Чолиќ во...