vesti24.mk

Tag : здравствени проблеми

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Со какви здравствени проблеми се соочуваат секој од хороскопските знаци?

admin
Владеењето на различните планети влијае на здравствената состојба на секој знак на Зодијакот. Па така, Ракот има проблеми со варењето, Водолијата со срцето, а Бикот...
ЗАБАВА

Совет на лекари: Престанете веднаш да гуглате за своите здравствени проблеми

admin
На неодамна завршен здравствен самит во Хановер е заклучено дека „постојаната достапност на медициснки информации е со сомнителна точност на интернет и врз пациентите делува...