vesti24.mk

Tag : здраствена

ВЕСТИ

Пронајдено починатo лице во подземен простор во здраствена установа во Скопје

admin
На 14.03.2020 околу 17:00 часот во СВР Скопје, С.К.(38) од Скопје пријавил дека во подземен простор на здравствена установа на бул.„Втора македонска бригада“ во Скопје,...