vesti24.mk

Tag : Земјотрес скопје

Uncategorized

Tресењето ги извади Скопјани пред зграда! Детали за земјотресот

admin
Жителите на повеќе скопски населби утринава беа пред своите згради од страв да не се случи уште еден земјотрес. Жителите на повеќе скопски населби утринава...