vesti24.mk

Tag : Зерина

ЗАБАВА

„Ме врза, тепаше и силуваше“ – Зерина се отвори за ужасот кој го претрпе

admin
Пред неколку дена Зерина ги шокираше сите во „Парови“, со признанието дека била претепана и понижувана, а сега откри и дека тогаш била силувана и...