vesti24.mk

Tag : зејтин

ЗАБАВА

Со неколку капки зејтин до најубавите велигденски јајца: Советот е лесен, послушајте го (ВИДЕО)

admin
Ако претходните години се плашевте да експериментирате со велигденските фарби за јајца, оваа година дефинитивно ќе посакате да пробате нова техника. А, вклучува само неколку...