vesti24.mk

Tag : зимска бура

СВЕТ

(ВИДЕО) Милијардерката во кал до колена: Уништена луксузната куќа на познатата Опра Винфри

Ferad Aruc
Aмериканската водителка Опра Винфри овие денови е во центарот на вниманието поради својот говор кој многумина го протолкуваа како најава за кандидатура за претседател на...