vesti24.mk

Tag : Златан Стипишиќ Џибони

Uncategorized

Овој познат пејач е првиот „сопруг“ на Северина (ФОТО)

admin
Поп-пејачката Северина Којиќ во далечната 1992 година сними видеоспот со колегата Златан Стипишиќ Џибони, во кој глумеше негова сопруга. Северина тогаш беше на почетокот на својата кариера, исто како...