vesti24.mk

Tag : Златен ретривер

ЗАБАВА

Златен ретривер: Дознајте зошто оваа раса на куче е најомилена и најпопуларна меѓу луѓето

admin
Златниот ретривер е една од најубавите раси на кучиња, која го радува секој од нас на прв поглед. Тие се исклучително верни, скроти и одлични...
ЗАБАВА

Куче стана хит на социјалните мрежи поради преслаткиот начин на кој го пречекува сопственикот (ВИДЕО)

admin
Златен ретривер стана хит на социјалните мрежи, откако е снимен како се радува на доаѓањето на својот сопственик. На снимката која е снимена во Ричмонд,...