vesti24.mk

Tag : златко ориѓански

ВЕСТИ

„Жицата“ на Заев, Ориѓански, се јави со вулгарни навреди

admin
Златко Ориѓански, блискиот соработник на Зоран Заев, со жестоки навреди кон дел од своите колеги, само затоа што тие постигнуваат бројни успеси додека тој пее...