vesti24.mk

Tag : Златко Перински

ВЕСТИ

Перински: Марин во време кога има забрана на собири склучува договори од над 3 милиони денари за бини и манифестации

admin
Златко Перински од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејсбук го обвини градоначалникот на Аеродром, Златко Марин дека во време кога е забрането групирање поради ширење на...