vesti24.mk

Tag : златна маска

ЗАБАВА

ВИДЕО: Индиец стана хит поради златната маска од 26.000 куни

admin
Индиец си купил златна маска за 26.000 куни, а неговите фотографии станаа вирални на социјалните мрежи. Златната маска тежи 60 грама и било потребно осум...