vesti24.mk

Tag : златници

ЗАБАВА

Французин нарачал костим за капење на интернет, а добил цело богатство

admin
Французин од градот Ван на полуостровот Бретања нарачал костим за капење за својата сопруга преку Интернет, но наместо тоа, стигнала пратка со златници и златни прачки...