vesti24.mk

Tag : злоставување

ЗАБАВА

Срцепарателна фотографија која мора да ја видат сите родители: Вака изгледа дете злоставувано од другарчињата

admin
Кари Голеџ од Тивертон во Велика Британија објави срцепарателна фотографија од својата 6-годишна ќерка која е жртва на злоставување од страна на врсници. Софи поради...
ВЕСТИ СВЕТ

Жената која ги уништува животите на психопатите, силувачите, перверзниците

Ferad Aruc
На нејзиниот сајт со големи букви пишува – “нашите клиенти не се кревки како цвет, тие се кревки како бомба”. Кери Голдберг во текот на...